Kandydatom oferujemy:

Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oferującej innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne, udział w tworzeniu strategii rynkowej Przedsiębiorstwa, atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Poszukujemy osób na stanowiska:

                                                                                     Monter telewizji kablowej
Wymagania:

        wykształcenie min. średnie techniczne,
              doświadczenie na podobnym stanowisku,
              komunikatywność,
              prawo jazdy kat. B

Monter Sieci Optotelekomunikacyjnych

Opis stanowiska:

·                                 Praca przy montażu i uruchamianiu instalacji światłowodowych,

·                                 Spawanie włókna światłowodowego, wykonywanie pomiarów linii optycznych,

Wymagania:

·                                 Wykształcenie min. średnie. – techniczne,

·                       Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·                       Komunikatywność,

     Prawo jazdy kat B.

OPERATOR  ŻURAWIA  SAMOJEZDNEGO
Zakres obowiązków
  • Obsługa powierzonego sprzętu.
  • Utrzymanie sprzętu w gotowości technicznej.
  • Uczestnictwo w odbiorze dozoru technicznego przy dopuszczeniu sprzętu do eksploatacji.
  • Uczestnictwo w naprawach bieżących sprzętu.
  • Zabezpieczenie stanowiska pracy na budowie.

Kompetencje

  • Wykształcenie minimum zawodowe.
  • Uprawnienia do obsługi żurawia samojezdnego – 16 T.
  • Prawo jazdy kat. C
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin ( po okresie próbnym).

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Kontakt: Prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego wyłącznie na adres praca@wprt.com.pl.